| Katalógus >Háztartás >Elektromosság |
| Kartonos kiszerelés | 50 |
| Terméknév (angol) | Powerline 5x Connector 1.5m + Switch 16A Black |
| Terméknév (magyar) | Elosztós hosszabbító 5 konnektoros 1.5m kapcsolóval 16A Fekete |
| Vonalkód | IT14613 5907595437042 |
| Alap kiszerelés | 1 |
| Terméknév | Elosztós hosszabbító 5 konnektoros 1.5m kapcsolóval 16A Fekete (IT14613) |
Ez a termék jelenleg nincs raktáron a kért mennyiségben, de előrendelhető a tájékoztatóban lévő feltételek szerint. A termék ekkor fogyott el: 2026-05-18 Várható érkezése: 30 nap (becsült érték) Utoljára érkezett: 2025-03-10 |
| Utoljára módosítva: | 2025-03-12 12:59 |
Árlista
| Jelmagyarázat* | A termék ára a rendelés összértékétől függően változik.
Amennyiben eléri a megrendelése a kategória limitet, úgy az összes termék esetében automatikusan a kedvezményesebb árat fogja a rendszer számolni!
A törzsváráslói árak (zöld háttérrel jelölt oszlop) tájékoztató jelleggel vannak feltüntetve, ezeket az árakat csak a törzsvásárlói programban való részvételre jogosult vevőink számára nyújtjuk!
Ha szeretne többet megtudni a programról, kattintson a kedvezményes árra vagy a tájékoztató menüpontra.
|
|
| Képek |  |
|
Szeretné megmutatni másoknak is ezt a terméket? Használja ezt a linket: http://itmedia.sk/olcso/IT14613/Háztartási cikkek/Elektronika/Eloszt%C3%B3s_hosszabb%C3%ADt%C3%B3_5_konnektoros_1.5m_kapcsol%C3%B3val_16A_Fekete |